Výsledky hodnocení mečíků na výstavě Flora Olomouc - léto 2016

10.11.2016 17:06

                          Výsledky hodnocení mečíků na výstavě Flora Olomouc - léto 2016

 

                                                Grand Champion Flora Olomouc 2016: 

 

odrůda:     ZENIA                  vystavovatel:        Petr Mimránek

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                          

                                              

                                                Grand Champion  novošlechtění:

   

 odrůda:    PS 14/04                 vystavovatel:        Petr Šmída

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 místo       velikostní skup.:      sortiment - název odrůdy:             jméno vystavovatele:                              

 

1.              500                          OF SINGULAR BEAUTY          MUDr.  Juraj Matušek                

2.              500                          BANGLADÉŠ                           Gladiol Klub Ratiboř                  

3.              500                          PANÍ MILENA                           Lubomír Rýpar                            

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.              400                         VESTÁLKA                                Lubomír Rýpar                                                                  

2.              400                         ALEXANDRA  D´ GREAT           Josef Chlebiš                                 

3.              400                         RAJATHOS                                Viliam Paulíny                               

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.              300                          CURLING BEAUTY                   Ivan Šaran                                     

2.              300                          ZVODNE OČI                            Peter Lelek                                    

3.              300                          PEKLO                                     Milan Majtán                                

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.              200-100                   AMERICAN DREAM                  Ing Dušan Slošiar                        

2.              200-100                   BLACK PEARLS                       Jiří Petr                                         

3.              200-100                   SMUTNÝ ACANT                      Petr Zagora                                   

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

                                                       Novošlechtění

 

1.               500                         RO -20-07-3  semenáč Roman     Petr Zagora                                   

2.               500                         NOV 04/15   semenáč Novák       Jaroslav Toušek                            

3.               500                         NOV 04/15   semenáč Novák       Juraj Belička                                 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.               400                         IŠ  8/11         semenáč Šaran        semenáč Šaran Ivan Šaran                                     

2.               400                         J 33              semenáč Mindár       Ján Mindár                                    

3.               400                         IŠ  50/11       semenáč Šaran         Ivan Šaran                                     

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.               300                         Bel 11/719    semenáč Belička       Juraj Belička                                 

2.               300                         IŠ 33/11        semenáč Šaran         Ivan Šaran                                     

3.               300                         neoznač.       semenáč Jurik           Helenka Kubíčková                       

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.               200-100                  IŠ  45/11       semenáč Šaran          Petr Šmída                                      

2.               200-100                  L 49              semenáč Lelek          Peter Lelek                                     

3.               200-100                  7/11-4           semenáč Mikulášek    Alojz Mikulášek

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

                                                              Exoty

                                                                                       

                   odrůda:                                                 vystavovatel:

 

1.                P 102                                                 Petr Mimránek  

2.                HARLEQUINE                                    František Kuchař

3.                DELIRIUM                                          Mário Kajs

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

                          

                                                     Dekorační mečíky

                 

                  odrůda:                                                   vystavovatel:

 

1.               COURT SKIP                                         Jaroslav Koníček

2.               MARGO                                                 Piotr Wistuba

3.               MARSIANSKAJA DOČ                           Jozef Kocián                                                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                    

                                                           Tři klasy

 

                odrůda:                                                      vystavovatel:

 

1.             ZLOMENÉ SRDCE                                   Peter Lelek

2.             PINK LADY                                              Helenka Kubíčková

3.             LADY JANE                                             Ing Stanislav Novotný

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

                                                         Expozice

 

              vystavovatel:

 

1.                                                      Ivan Šaran 

2.                                                      Lubomír Rýpar

3.                                                      Jaroslav Koníček

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

                                                        Aranžmán

 

 

1.              „Nevesta Turca“            aranžovala             Mária Pitnerová                                                               

2.              „Kytice“                        aranžovala             Vlasta Čablová

3.              „Dekor“                         aranžoval              Jaroslav Malý

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                     

 

 

Hodnotitelská komise:    předseda:  Ing Dušan Slošiar,

členové: Josef Chlebiš, Mária Pitnerová, Peter Lelek

 

Diplomy a poháry předal osobně předseda  ČZS  Stanislav Kozlík  a předseda SZO ČZS Gladiris

Petr Mimránek