Kniha návštev

Dátum: 17.07.2018

Vložil: J.P

Titulok: Poďakovanie

Chcem sa Vám poďakovať za krásne hlúzy ktoré som od Vás dostal. Všetky kvety boli nádherné škoda že už dokvitli.Len červené,myslím že to boli bimbo vzišla z desiatych len jedna ostatné spali v zemi neporušené.Neviem čo to mohlo zapríčiniť.
Keď zdravie dovolí tak by som sa rád ozval aj na budúci rok o ďalšie sorty aby to bolo ešte pestrejšie.

s pozdravom Peczár Ján

Dátum: 24.08.2014

Vložil: Adrián Velický

Titulok: Poďakovanie

Ďakujem "údernému jadru" združenia GLADIOLA MARTIN k nezabudnuteľným zážitkom počas mesiaca August2014. Chlapci a dievčatá, strávil som s Vami neskutočné víkendy počas výstav GLADIOL v Poľsku, Čechách i v Žiline. Ste perfektná partia, ktorá obohatila môj pohľad na svet a rozšírila obzor o nové zákutia. Bolo mi cťou spoznať Vás, ako ľudí aj ako nadšencov, zaberajúcich sa záľubou v pestovaní a šľachtení "kvietkov". Poznám množstvo ľudí, ale VY ste "neskutočne zábavná partia" a budem nesmeierne rád, ak budem mať ešte niekedy v živote možnosť stretnúť sa s Vami na podobných akciách.
Neviem to všetko vyjadriť slovami, preto len jedno veľké ĎAKUJEM.

Adrián

Dátum: 09.11.2014

Vložil: Peter Lelek

Titulok: Re:Poďakovanie

Aďko prepáč za pozdnú reakciu na Tvoje poďakovanie, do tejto rubriky zablúdim len výnimočne. Všetci Ťa máme veľmi radi si jeden z nás a spoznali sme v Tebe skvelého človeka a profíka vo svojom povolaní.Ak nám Pán Boh dopraje zdravie a guráž motať sa po záhonoch našich Gladiol, opäť ich nazbierame a vyrazíme s Tebou na ďalšie príjemné cesty za výstavami. Zdravíčko, šťastíčko Tebe ,Tvojej rodine, a mnoho bezproblémových kilometrov za volantom prajú kamoši a kamošky z Gladiola Martin.

Dátum: 22.02.2014

Vložil: Eva a Miro Ondracek

Titulok: Krasny zazitok.

Draga Petyoka' nagy volt a meglepetes mikor sikerult mindent atnezni.Nagyon ugyes vagy.Kar hogy nagymama es mamika nem elhettek meg ezt a Te sikeredet. Gratulalunk es tovabb is sok sikert kivanunk. Eva' Miro es csalad.

Dátum: 14.07.2013

Vložil: Tomáš Pápay

Titulok: Re:srdecne blahozelam k super stranke

Dakujem pekne za informacie

Dátum: 16.11.2011

Vložil: Zdeněk Bárta

Titulok: Vše perfektní

Ahoj Peter,
několikrát jsem si musel prohlédnout Tvoje stránky a jsou vynikající.Jsi velmi úspěšný šlechtitel,pěstitel a vystavovatel.Nemůžu pochopit jak to může jeden člověk tak úspěšně zvládnout
a ještě vše prezentovat na internetu.Jsi skromný člověk a výborný kamarád.Jsem rád, že mohu patřit mezi Tvé přátele.
Již se těším až příští rok pokvetou Tvoje kultivary na mé zahradě.Věřím, že v drsných podmínkách naší vysočiny půjdou stejně dobře jako šlechtění J.Beličky,které dává nádherné klasy.
Dále děkuji, že jsi mě dovolil umístnit Vaše videa novošlechtění a z výstav na mých webových stránkách, kde jsou hojně navštěvována.Přeji hodně zdraví a elánu do dalšího šlechtění.

Dátum: 16.11.2011

Vložil: P.L

Titulok: Re:Vše perfektní

Ahoj Zděnku, ďakujem za pekné slová a uznanie. Asi je to aj tým důchodem, kedy má človek viacej času na všetko a vieš tie kvety mám veľmi rád už 35 rokov. Samozrejme si prevezmi moje videá, teraz budem robiť 3 ďalšie, jedno by mohlo byť zaujímavé /také som nevidel/,kde priamo ukazujem ako sa krížia mečíky na mojej záhrade. Vidím vysokú návštevnosť Tvojich stránok aj podľa množstva dotazov a diskusíí. Máš to fajn. Prajem všetko dobré. Peter.

Dátum: 14.11.2011

Vložil: Juraj Belička

Titulok: výborné

Ahoj Peter
Konečne som sa dostal pozrieť Tvoju web stránku. Za spracovanie a vynaloženú prácu Ti dávam palec nahor "výborné." Uviesť to do takej podoby ako to ponúkaš obnášalo množstvo práce na záhrade aj za počítačom. Určite to ocenia návštevníci Tvojej stránky.
Ponúkané fotky zo záhrady ako aj z výstav gladiol zobrazujú činnosť nášho spolku "Gladiola Martin." Možnosť pozrieť aj ponúkané videa z výstav doplňujú zážitok aj keď osobná návšteva umocňuje viac zážitkov a krásy.
Tvoje introdukované novinky ako aj ďalšie pripravované semenáče majú svoje kúzlo. Dobrá stavba, sviežosť, hrubá čipka, 2 rad, prípadne krásne farebné oko umocňuje krásu tohoto kvetu. Zážitok je prvýkrát vidieť kvitnúci kvalitný semenáč. Ten motivuje a dáva zabudnúť na množstvo odpracovaných hodín na záhrade. Ešte do toho tie "vrabce". Američania môžu obdivovať šikovného Slováka.
Treba ešte doplniť stránku o ďalšie videá z roku 2011.
Do zimných večerov Ti prajem pevné zdravie. Ešte prežiť stále pretrvávajúcu ekonomickú krízu, aby bola možnosť večer pri počítači vychutnať si pohárik červeného vína.
Nehodnotím, ktoré sorty alebo semenáče sú na prvé priečky. Určite tie, ktoré úspešne bodovali na výstavách. Niekedy bežný návštevník má iné celkové hodnotenie ako my vystavovatelia.
Peter je to zatiaľ výborné, len to rýchlo namnož a daj to do ponuky.
Dobrý bol aj semenáč s "pracovným názvom" Bytčianka, Šeherezada, Onur, atď.
Teším sa na spoločné stretnutie.

Dátum: 14.11.2011

Vložil: P.L.

Titulok: Re:výborné

Ďakujem môjmu dobrému priateľovi a dlhoročnému spolubojovníkovi Jurajovi za posudok stránky. Opäť človek ktorý popri krásnom šlachtení, má starostlivosť o gladioly v "malíčku", popritom stíha aj obľúbené včeličky.

Dátum: 11.11.2011

Vložil: Merry Win

Titulok: Vysoká profesionálna uroven

Tvoja stránka je vzorom pre iných čo sa venuju šlachteniu a pestovaniu gladiol.Ale aj návodom pre ludí ktorí miluju tuto kvetinu leta.Jej spracovanie je dôsledne vdaka rokom,práci a drine ktore si obetoval tejto kvetine.Velký obdiv,uznania a podakovanie tvojej práci ti touto cestou žela dlhoročná koleg.Majka Windischová floristka GLADIOLA KLUBU MARTIN,

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok